Nasi Sponsorzy


- Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu "Balcerzak i Spółka"
- Nestlé Polska S.A.

Balcerzak i Spółka       Nestle

- "ELENA TURIST" Żywność turystyczna liofilizowana - Firma Handlowa
- "ALVIKA" Outdoor Equipment

Elena Turist       Alvika

- "OPTYK & COMPUTER"
- "SKLEP PODRÓŻNIKA"

Optyk & Computer       Sklep Podróżnika

- "RELAX - FOTO" Zakład Fotograficzny

Relax - Foto      

serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie


Do Sponsorów


  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy członkami Studenckiego Klubu Górskiego działającego przy Uniwersytecie Warszawskim i organizujemy wyprawę w góry Pamiro - Ałaj, leżące na pograniczu Kirgizji i Tadżykistanu.

  Celem naszego wyjazdu jest trekking na wysokościach ok. 4000m, który uwieńczyć chcemy zdobyciem szczytu Energii (5120 m n.p.m.). Oprócz tego pragniemy zbadać kulturowe podłoże etnicznych konfliktów w tych rejonach. Chcemy utworzyć internetowy przewodnik dotyczący tych rejonów, który dzięki praktycznym informacjom ułatwi organizację wyjazdów kolejnym grupom.

  Naszym zamierzeniem jest propagowanie turystyki górskiej w środowiskach młodzieżowych i studenckich.

  Pragniemy się zwrócić w uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszego projektu. W zamian za udzieloną pomoc możemy zaoferować Państwa Firmie:
- umieszczenie logo Firmy na niniejszej stronie internetowej wyprawy oraz na portalach naszych patronów medialnych wraz z krótkim opisem Firmy i linkiem do jej strony internetowej
- wykonanie zdjęć reklamowych na wyprawie z bannerem Firmy
- podziękowania dla Firmy w mediach patronujących projektowi - podczas wywiadów w radiu, w prasie
- promocję Firmy podczas powyprawowych spotkań z publicznością, pokazów slajdów i wystaw zdjęć
- umieszczenie logo Firmy na plakatach informujących o tych spotkaniach, pokazach, wystawach

  Nasza wyprawa zyska szeroki rozgłos dzięki naszym patronom medialnym. Pojawią się zdjęcia i artykuły w prasie, na stronach internetowych oraz wywiad w radiu. Pokazy slajdów odbędą się w ramach pokazów ogólnodostępnych organizowanych przez Studencki Klub Górski przy Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademicki Klub Turystyczny "Tramp" przy Szkole Głównej Handlowej. Nasza strona internetowa - przewodnik będzie umieszczona na wielu portalach turystycznych m.in. u naszych patronów medialnych. Jest to dla Państwa firmy rewelacyjna możliwość uzyskania skutecznej i niedrogiej reklamy i rozgłosu.

  Jesteśmy otwarci na inne propozycje z Państwa strony. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony, będzie służyć budowaniu pozytywnego wizerunku Państwa Firmy, a nam pomoc ta umożliwi realizację życiowych pasji.